Forwarder FARMA

Novinka FARMA LF8 - forwarder s nosnosťou až 8,5 t.

FARMA LF8

FARMA LF8 je kompaktná 8-kolesová vyvážačka s dobrou manévrovateľnosťou v nerovnom teréne a hustých lesoch. Samochodná vyvážacia súprava má index nosnosti 1:1 s nosnosťou 8,5 tony. S LF8 získate efektívny vyvážací stroj do prebierky s vysokým výkonom. Vyvážečka má prispôsobiteľnú ložnú plochu, kde si ako zákazník môžete vybrať medzi štandardom (3,7 m) alebo predĺženou verziou (4,3 m). FARMA LF8 má šírku len 2,2 metra vybavená širokými pneumatikami.

Nízke ťažisko a veľmi dobré rozloženie hmotnosti prispievajú k tomu, že FARMA LF8 je stabilná a bezpečná pri práci so žeriavom a pri jazde v ťažkom teréne aj napriek vysokej svetlej výške. Prostredníctvom unikátnej prevodovky, kde optimalizujeme rýchlosť každého kolesa v teréne, sa minimalizuje poškodenie pôdy a životného prostredia. Vždy so 100% optimálnou distribúciou energie.

Konštrukcia FARMA LF8 prispieva k odolnosti a je to jednoduchý a cenovo výhodný stroj, vďaka nenáročnej  údržbe. LF8 je výkonný stroj, ktorý svoju prácu zvládne za každých podmienok. Dieselový motor Caterpillar je moderný a spoľahlivý motor, ktorý spĺňa všetky súčasné emisné normy s čo najmenším počtom riadiacich jednotiek.

Stroj má robustnú prevodovku zloženú z osvedčených komponentov pre unikátne riešenie, kde sa rýchlosť každého kolesa reguluje individuálne. Výsledkom je stroj, ktorý za sebou zanecháva minimálne škody na zemi. Plynulá regulácia rýchlosti od 0 do 27 km/h*

Výber hydraulických rúk pochádza z nášho vlastného sortimentu FARMA. Pre LF8 ponúkame žeriavy od 6,7 do 8,5 metra.

Pre viac podrobností a informácií o všetkých jedinečných vlastnostiach FARMA LF8 nás neváhajte kontaktovať.